KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15507288
nr 1550 7288
Emil Hellbom
(1895-1969), Sverige
Oljemålning, Stockholmsmotiv. Signerad. Olja på duk, oramad, 53x40 cm
Emil Hellbom, född 1895, död 1969, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 juli 2023
kl 19:05:16
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
450 kr